Anti-pest coördinator

Kanjercoördinator en anti-pest coördinator

Sinds een aantal jaar is juf Erika van Eden (groep 4/5b) Kanjercoördinator op onze school. Dit betekent dat zij allerlei zaken wat betreft de Kanjertraining coördineert. Dit heeft een praktische kant, bijv.; aanspreekpunt zijn voor collega’s, beheer Kanvas (digitale systeem), ondersteuning leerkrachten waar nodig en ontwikkelingen rondom de Kanjertraining in Erfjournaal beschrijven. Het heeft een coachende kant, bijv.: observeren van leerkrachten bij het geven van een Kanjerles, bespreken van de gedragsontwikkeling van leerlingen met collega’s en evt. met ouders.

Daarnaast is zij Anti-pestcoördinator. Zij is aanspreekpunt voor u als ouders en behartigt de belangen van de leerlingen in het kader van het antipestbeleid. Mocht u vragen hebben over pesten op onze school of in het algemeen, bent u altijd welkom. Mocht u vragen hebben over pesten van uw kind, bespreek dit dan eerst met de leerkracht van uw kind. Komt u er niet uit, dan is juf Erika na schooltijd beschikbaar voor u en/of uw kind.

Contact

  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • 0318 51 44 14
  • Ronde Erf 2-4
    3902 CZ Veenendaal
  • Postbus 745 Postcode: 3900AS Veenendaal

Begeleiders en Administratie